Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja przyznam, że do sklepów spożywczych chodzę sporadycznie. W momencie, gdy zabraknie mi pojedyńczych produktów. Generalnie zamawiam zakupy spożywcze z dostawą do domu z Biedronki, czy Lidla - dostawa kosztuje 9 zł, tak naprawdę to zauważyłam dużą oszczędność. Bardziej kontroluje to co kupuje, mam czas, zeby się zastanowić, przemyśleć. Unikam przez to impulsywnych zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio to sie do Auchan przekonałam. Niektóre rzeczy nawet w biedronce nie sa tak tanie, jak tam, masz rację. Najgorzej tylko, że z centrum do sklepu jest daleko. Na szczęście można przecież zamówić przez Internet nawet jedzonko, a wiadoo przez sieć to i zawsze jakas zniżka na to sie znajdzie. Ja ostatnio zaczęłam korzystać z   ***s://***tipli.pl/sklep/auchan-direct , to też polecam wypróbować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...